Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy :

(elektronická zabezpečovací signalizace)

 

  • telefonní a datové rozvody
  • systémy EZS, EPS, PCO
  • silnoproudá elektrotechnika
  • monitoring procesů
  • docházkové a přístupové systémy
  • vjezdové a parkovištní systémy
  • střežení aut
  • PC sestavy
  • konzultační činnost

Naše firma používá výrobky firmy SPEL Brno – prodejce ABBAS Brno. Jedná se o systémy DOMINUS, a čidla President a Shard.

 

Od firmy EUROALARM Brno používáme systémy DSC – výrobce DSC Canada. Euroalarm Od firmy STASANET Praha používáme systémy Digiplex.

V této oblasti naše firma spolupracuje s mnohými zabezpečovacími agenturami a připojuje objekty na jejich pulty centrální ochrany, např. Omegasecurity, máme také oprávnění připojovat objekty na Policii ČR.

 

KAMEROVÉ SYSTÉMY :

Většinou používáme systémy od firmy EUROALARM Brno ,Stasanet, výrobce BURLE, PANASONIC atd. V současné době montujeme otevřené i uzavřené televizní okruhy, průmyslové televize do obchodních center a různých továrních celků. Námi, montované zařízení je schopno vyhovět požadavkům investora. Přenáší obraz pomocí VPN i pomocí mobilních operátorů.

 

Monitoring procesů

Naše firma se zabývá také monitoringem výrobních a skladovací procesů. V tomto odvětví využíváme především výrobků od firmy SIEMENS. Jsme schopni monitorovat též teploty v chladících i mrazících zařízení vč. kalibrace teplotních čidel s poplachovými i stavovými výstupy.

KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY A DOMÁCÍ TELEFONY:

V této oblasti jsme schopni nabídnout jakákoliv systém, který je k dostání na trhu a je homologován. Nabízíme zařízení jednoduché a cenově dostupné, ale i cenově náročné – složité rozsáhlé systémy spojené s dveřními kamerami černobílými i barevnými, pevnými nebo natáčecími, především firmy
Alpatech

 

DOCHÁZKOVÉ A ČTECÍ SYSTÉMY :

Naše firma je schopna nabídnout systémy od firmy Tetronik v.d. – dle požadavků investora. Jednoduché systémy zabývající se kontrolou obchůzek, kontrolou a identifikací jednotlivých pracovníků a následovně povolený vstup do určených kanceláří, nejrozsáhlejší systém kontroly pracovní doby s následným vstupem do objektu a s výstupem do mzdové účtárny pro kontrolu mezd, odpracovaných hodin atd.

Střežení vozidel ONI system

Systém ONI system byl vyvinut společností NAM system, a.s., která je jeho provozovatelem. NAM system, a.s. je předním výrobcem pultů centrální ochrany a úspěšně podniká od roku 1991.

Naše firma je též držitelem certifikátu ISO umožňující montáž těchto sad do aut.

Základ systému tvoří tzv. Technologické Centrum systému -ONI system-. V tomto „mozku“ systému se zpracovávají veškeré příchozí zprávy z mobilních objektů, které se archivují a dále poskytují uživatelům pomocí zabezpečeného internetového spojení. Zprávy z komunikačních jednotek umístěných ve vozidlech se na Technologické centrum -ONI system- zasílají pomocí sítí GSM/GPRS, v případě služby -ONI system- Střežení rovněž privátní rádiovou sítí. Komunikační jednotky získávají informace o poloze a rychlosti ze systému GPS a jsou schopny rovněž přenášet informace o stavu zapalování, zamknutí vozu, tachometru, typu jízdy, identifikaci řidičů a dalších připojených vstupů.

 

PCO – pult centralizované ochrany

naše firma je schopna servisovat pulty centralizovaných ochran, zejména PCO NAM Global

 

TELEFONNÍ SYSTÉMY A STRUKTUROVÁ KABELÁŽ:

Různorodost požadavků investora jsme schopni plně uspokojit. V tomto odvětví nabízíme ústředny SIEMENS do 60/250. Větší ústředny dodává naše firma ve spolupráci přímo s oficiálním dovozcem a specializovaným servisem, K telefonním ústřednám nabízíme i různá příslušenství, jako jsou tarifikační programy, provolby, hotelové služby, kancelářské soupravy, faxmodemové karty atd. Dodáváme zároveň i koncová telefonní zařízení, jako jsou bezdrátové telefony, faxy, GSM, Paegas a telefony.

Naše firma má samozřejmě povolení ČTÚ na připojování do telefonní sítě.
Alcatel

 

Jednotný čas

Naše firma též nabízí rozvody jednotného času od firmy Elekon s.r.o. , jak pro firmy, tak pro školní zařízení. Výhodou těchto systémů je jejich přesnost i při přechodu na letní nebo zimní čas. Dlaší výhodou je synchronizace času s docházkovým systémem. Možným doplňkem pro firmy je signalizace začátku a konce pracovních směn a přestávek.

 

AUTOMATICKÉ VJEZDOVÉ A PARKOVIŠTNÍ SYSTÉMY :

Použití je patrné už z názvu. Naše firma používá systémy firmy CEDEMATIC, KRENOTECH, FALTEC atd. Široké použití je u rodinných domků, jak u vjezdových vrat či bran, tak i u garážových sekčních nebo roletových vrat. Rolety se též používají jako ochrana skleněných výloh. Popis systému je specifikován pro každou zakázku.